fbpxGamze Altınay Beslenme Danışmanlığı Merkezi

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cd. Brand İstanbul Park B Blok D:37 (Medicana Hastanesi Yanı) Beylikdüzü/İstanbulE-mail

info@diyetisyengamzealtinay.comWhatsApp / Telefon

0 (544) 836 63 06

Beylikdüzü Diyetisyen Tavsiyesi ve En İyi Diyetisyen Ücretleri

Beylikdüzü diyetisyen arıyorsanız en doğru yerdesiniz! Zayıflamak, kilo korumak, direnç kilosunu kırmak ya da sürdürülebilir beslenmeyi öğrenmek istiyorsanız Beylikdüzü’ndeki ofisimize ulaşabilirsiniz.

1.Beylikdüzü Diyetisyen Paketleri

Beylikdüzü’nde bulunan ofisimizde online diyet, yüz yüze diyet, mix diyet ve görüntülü online diyet gibi çeşitli beslenme programları uyguluyoruz. Buna ek olarak her programın farklı bir uygulama içeriği bulunuyor. Diyetisyen fiyatları ne kadar? diye merak ediyor olabilirsiniz. Fiyatlar uygulamak istediğiniz pakete göre değişiyor. Bu yüzden tercih ettiğiniz diyet programı seanslarının nasıl yapıldığını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

2.Diyetisyen Randevu

Beylikdüzü, Brand İstanbul Park’da yer alan ofisimizde Beylikdüzü en iyi diyetisyen desteği almak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken 0544 836 63 06no’lu ofis hattımızdan asistanımıza ulaşıp randevunuzu oluşturmak. Süreç ve paketler hakkında aklınıza takılan sorular varsa daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

3.En İyi Beylikdüzü Diyetisyen Tavsiye

  • Zeynep A: “Çalıştığım en samimi ve en iyi kişi Gamze hanım.”
  • Ayşegül H: “Bana motivasyonsuz tek bir hafta geçirtmeyen en iyi diyetisyen, iyi ki var o.”
  • Zeynep B: “Uzman diyetisyen” arıyorsanız size tavsiyem direk kendisine ulaşın. ”
  • Seda G: “Birçok kişi ile çalıştım ve çalıştığım en iyisi Aynanın karşısındaki ben değilim sanki.”
  • Zehra B: “Beylikdüzü Diyetisyen Yorumlarıdiye ararken karşıma çıkan Gamze Hanım’a çekinerek ulaştım ama kendisi o kadar candan ki ilk sesini duyduğum andan itibaren sanki uzun süredir tanıyormuşum gibi hissettim.”
  • Ebru H: “Beylikdüzü’nde oturuyorum ve çevremde iyi diyetisyen arıyordum. Beylikdüzü diyetisyen tavsiye diye aradığımda karşıma kendisi çıktı. Çok memnun kaldım“
  • Sevde K: “ En iyi kişilere gittim en popülerlerle çalıştım ama önemli olanın bu olmadığını Gamze Hanımla anladım. Bana beslenmeyi öğrettiği için çok teşekkür ederim. Beylikdüzü diyetisyen tavsiye arayışında olanlara mutlaka tavsiye ederim.“
  • Ebru O: “Online diyet tavsiyesi istiyorsanız Gamze Hanımı takip edin.”

4.Diyetisyen Çalışma Saatleri

Pazar günleri dışında 09.00- 18.00 saatleri arasında Beylikdüzü’ndeki ofisimizde hizmet veriyoruz. Beylikdüzü Diyetisyen merkezi arayışınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Ofis konumu için tıklayınız.

5.Beylikdüzü Diyetisyen Ücretleri,  Diyetisyen Fiyatları Ne Kadar?

Diyetisyen ücretleri için her şeyden önce uygulamak istediğiniz programı belirlemeniz gerekir. Online diyet, yüz yüze diyet, mix diyet ve görüntülü diyet paket fiyatları birbirinden farklıdır. Yüz yüze paket fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

6.Diyetisyen Nerelerde Çalışabilir? Beylikdüzü Diyetisyen Çalışan Yerler

‘Kilo vermek için hangi doktora gidilir?’ sorusunun cevabı elbette 4 yıllık eğitimini bu alanda tamamlamış beslenme uzmanıdır. Kilo vermek için dahiliye uzmanına gitmeden doğrudan beslenme uzmanına gidebilirsiniz. ‘Diyetisyen hangi yerde çalışır?’ diye merak ediyor olabilirsiniz. Hastanelerden kliniklere birçok kurumda beslenme uzmanı çalışır. Hastanede diyetisyen çalışır mı? sorusunun cevabı elbette. Diyetisyen hangi yerde çalışır? sorusunun cevabına gelecek olursak. Örneğin; Beylikdüzü Medicana diyetisyen, Beylikdüzü Acıbadem hastanesi diyetisyen, Medilife Beylikdüzü diyetisyen gibi. Buna ek olarak Beylikdüzü Kolan Hastanesi Diyetisyen, Beylikdüzü Devlet Hastanesi Diyetisyen, Beylikdüzü Adnan Kahveci Diyetisyen arayışındaysanız. Brand İstanbul Park’ta yer alan ofisimizde çok yakınsınız. Dahası Ekinoks Beylikdüzü, Beylikdüzü Yakuplu bölgeleri de yine ofisimize yakın olan bölgeler.

Key Word: Florya Diyetisyen, Bahçeşehir Diyetisyen, Büyükçekmece Diyetisyen, Esenyurt Diyetisyen, Medilife diyetisyen yorumları, medilife diyetisyen, Beylikdüzü medilife diyetisyen

Diyet SalataBeylikdüzü Diyetisyen ve Daha Fazla Bilgi İçin Bizi Takip Edin!