fbpx


Gamze Altınay Beslenme Danışmanlığı Merkezi

Bağdat Caddesi, No:311, Mengüç Apartmanı, Kat:2, Daire:4, Caddebostan Mahallesi, İstanbulE-mail

info@diyetisyengamzealtinay.comWhatsApp / Telefon

0 (544) 836 63 06

Bağdat Caddesi En İyi Diyetisyen Tavsiyesi ve Diyetisyen Ücretleri

Bağdat Caddesi diyetisyen arıyorsanız en doğru yerdesiniz! Zayıflamak, kilo korumak, direnç kilosunu kırmak ya da sürdürülebilir beslenmeyi öğrenmek istiyorsanız Bağdat Caddesi’ndeki ofisimize ulaşabilirsiniz.

1.Bağdat Caddesi Diyetisyen Paketleri

Bağdat Caddesi’nde bulunan ofisimizde online diyet, yüz yüze diyet, mix diyet ve görüntülü online diyet gibi çeşitli beslenme programları uyguluyoruz. Buna ek olarak her programın farklı bir uygulama içeriği bulunuyor. Bu yüzden tercih ettiğiniz diyet programı seanslarının nasıl yapıldığını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

2.Bağdat Caddesi Diyetisyen Randevu

Caddebostan mahallesi, Bağdat Caddesi’nde yer alan ofisimizde Bağdat caddesi diyetisyen desteği almak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken 0544 836 63 06no’lu ofis hattımızdan asistanımıza ulaşıp randevunuzu oluşturmak. Süreç ve paketler hakkında aklınıza takılan sorular varsa daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

3.En İyi Bağdat Caddesi Diyetisyen Tavsiye

  • Zeynep A: “Çalıştığım en samimi ve en iyi kişi Gamze hanım.”
  • Ayşegül H: “Bana motivasyonsuz tek bir hafta geçirtmeyen en iyi diyetisyen, iyi ki var o.”
  • Zeynep B: “Uzman diyetisyen” arıyorsanız size tavsiyem direk kendisine ulaşın. ”
  • Seda G: “Birçok kişi ile çalıştım ve çalıştığım en iyisi Aynanın karşısındaki ben değilim sanki.”
  • Zehra B: “En iyi Bağdat Caddesi Diyetisyendiye ararken karşıma çıkan Gamze Hanım’a çekinerek ulaştım ama kendisi o kadar candan ki ilk sesini duyduğum andan itibaren sanki uzun süredir tanıyormuşum gibi hissettim.”
  • Ebru H: “Bağdat Caddesi’ne oturuyorum ve çevremde iyi diyetisyen arıyordum. Bağdat Caddesi en iyi diyetisyendiye aradığımda karşıma kendisi çıktı. Çok memnun kaldım“
  • Sevde K: “ En iyi kişilere gittim en popülerlerle çalıştım ama önemli olanın bu olmadığını Gamze Hanımla anladım. Bana beslenmeyi öğrettiği için çok teşekkür ederim.“
  • Ebru O: “Online diyet tavsiyesi istiyorsanız Gamze Hanımı takip edin.”

4.Bağdat Caddesi Diyetisyen Çalışma Saatleri

Pazar günleri dışında 09.00- 18.00 saatleri arasında Kadıköy Bağdat Caddesi’ndeki ofisimizde hizmet veriyoruz. Bağdat Caddesi Diyetisyen arayışınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Diyetisyen konumu için tıklayınız.

5.Bağdat Caddesi Diyetisyen Ücretleri- Kadıköy, Diyetisyen Fiyatları Ne Kadar?

Diyetisyen ücretleri için her şeyden önce uygulamak istediğiniz programı belirlemeniz gerekir. Online diyet, yüz yüze diyet, mix diyet ve görüntülü diyet paket fiyatları birbirinden farklıdır. Yüz yüze paket fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

6.Diyetisyen Nerelerde Çalışabilir? Bağdat Caddesi Diyetisyen Çalışan Yerler

Hastanelerden kliniklere birçok kurumda diyetisyen çalışır (örneğin; Kadıköy Medicana diyetisyen, Kadıköy Acıbadem hastanesi diyetisyen, Suadiye diyetisyen gibi). Buna ek olarak Kadıköy Bahariye Diyetisyen, Kadıköy Moda Diyetisyen arayışındaysanız Bağdat Caddesinde yer alan ofisimizde çok yakınsınız. Dahası Fenerbahçe Diyetisyen, Göztepe Diyetisyen bölgeleri de yine ofisimize yakın olan bölgeler.  Peki Kadıköy nereye yakın derseniz Kadıköy İstanbul Anadolu yakasının merkez noktasıdır.

Key Word: Moda Diyetisyen, Fenerbahçe Diyetisyen, Suadiye Diyetisyen, Bağdat Caddesi Diyetisyen, Erenköy Diyetisyen