fbpx

Detoks ProgramıGüncel Gruplar İçin Bilgi Alınız
10 Günlük Yaz Detoks Grubu

100 TL

 • 2 Adet 4 Günlük Detoks Listesi
 • 2 Adet 1 Günlük Metabolizma Hızlandıran Beslenme Programı
 • Yağ Yakıcı ve Ödem Atıcı Tarifler
 • Katı-Sıvı Tarifler
 • Grup içi Diyetisyen Takibi
 • WhatsApp Grup İletişimi
 • Motivasyon Videoları

Başlamak İçin Tıklayın

Programlarımız 18 yaş üstü için geçerlidir.
Gebelerin, 6 aydan küçük bebeği olan Emziren Annelerin ve Gebelik düşünen kişilerin Anne ve Çocuk Beslenme Programlarını seçmesi gerekmektedir.
Sağlık Problemi (Diyabet, Böbrek Hastalıkları vb.) olan kişilerin programı satın almadan önce bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

*Programa kayıt sonrası iptal veya iade durumu bulunmamaktadır.
Detoksla İlgili Sıkça Sorulan Sorular


1. 10 Günlük Detoks Nedir?
“Detoks; arınma ve toksinlerin uzaklaştırılması anlamına gelir. Sağlıksız beslenme, yetersiz uyku, paketli gıda tüketimi gibi birçok durum sonucunda vücudumuzda birçok toksik madde üretilebilir. Bu toksinler sabahları yorgun kalkmanıza, gün boyunca halsiz hissetmenize, şişkinlikler yaşamanıza sebebiyet verebilir. Tüm bu durumlardan kurtulmanın yolu; bol antioksidanlı beslenmekten geçmektedir. Vücudumuzun kendi detoksifikasyon işlemine destek olarak bol antioksidanlı detoks programları kısa sürede arınmanıza, uyku durumunun ortadan kalkmasına ve enerjinizi geri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Uzun yıllar vücudunuzda biriken bu toksinler 3-5 gün gibi kısa sürede elbette tamamen ortadan kalkmayacaktır. Yüksek Antioksidanlı Detokslar; sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ve her ay en az 10 gün sürelerle uygulanması gereken bir rutindir.”
2. Detoks Kimler İçin Uygun Değildir?
 • Tansiyon Problemi Olan Kişiler
 • Diyabet Hastaları
 • Kalp Hastaları
 • Böbrek Hastalığı Olan Kişiler
 • Gebe ve Emziren Anneler
3. Kan Tahlili Yaptırmak Zorunlu mu?
Hayır değil. Kısa vadeli bir program olacağı için kan tahlili istemiyoruz. Herhangi bir hastalık durumu söz konusu ise programa başlamadan önce bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
4. Program İşleyişi Nasıl Olacak?
10 günlük detoks grubu, maksimum 50 kişilik WhatsApp grubu kurularak oluşturulan ve program öncesinde tüm grup üyelerinin dolduracağı beslenme formlarının incelenmesi ile herkese uygun olarak hazırlanan genel bir beslenme programıdır. Bu programda 4 günlük 2 adet detoks listesi ve 1 günlük 2 adet metabolizma hızlandıran beslenme programı uygulanacaktır. Tarifler katı ve sıvı olarak değişiklik göstermektedir. Grupta, Diyetisyen Gamze Altınay beslenmenizi, Personal Trainer Göksel Altınay egzersiz rutininizi kontrol edecek ve sorularınızı cevaplayacaktır.
5. Program Kişiye Özel mi Hazırlanacak?
Program öncesinde grupta bulunan tüm danışanların doldurduğu beslenme formları detaylı bir şekilde incelenecek ve ortak bir beslenme programı hazırlanacaktır. Program üzerinden kişiye uygun düzenlemeler yapılacaktır.
6. Program İçerisinde Nasıl Egzersizler Olacak?
Uzun süreli veya sizi çok yoracak egzersizler değil, daha çok 15-20 dakikalık maksimum yağ yakımına yönelik hafif egzersizler uygulanacaktır.
7. Hedef Kilo Kaybı Ne Kadar?
Detoks programında uyumunuza, bulunduğunuz kiloya ve metabolizma hızınıza bağlı olarak bağlı olarak 10 günde 3-6 kilo kaybı hedefliyoruz.