fbpx

Almanya Online Diyet Nasıl Yapılır? Türk Diyetisyenle Zayıflama

Germany-e1678898892414.jpg

Almanya Online Diyet Nasıl Yapılır? Türk Diyetisyenle Zayıflama

Almanya online diyet programı ile zayıflamaya ne dersiniz? Almanya’da yaşayıp beslenme alışkanlıklarınıza uygun diyet programlarına ulaşamıyorsanız ve bu durumdan muzdaripseniz en doğru adrestesiniz. Yurtdışında ya da Almanya’nın neresinde olursanız olun, diyetisyeninizin bir telefon kadar uzakta olduğunu unutmayın. Sorularınızı yanıtlamak ve motive olmak için tek bir mesajınız yeterli!

1.Online Diyetisyen Almanya Nedir?

Almanya’da yaşıyorum ama kendi beslenme, kültür ve yaşam tarzıma uygun beslenerek kilo vermek istiyorum diyorsanız en doğru yerdesiniz! Yoğun bir yaşam temponuz varsa ya da sürekli diyete başlayıp bırakıyorsanız yurt dışı online diyet tam da size göre! Peki online diyet ne demek? Bu diyet nerede olduğunuzun bir öneminin olmadığı, dünyanın neresinde olursanız olun diyet uygulamanın mümkün olduğu bir diyet uygulama yöntemidir. Almanya ile online diyet, sizi en iyi halinize dönüştürmek ve sürdürülebilir beslenmeyi öğretmek için  WhatsApp aracılığıyla online mesajlaşarak uyguladığımız beslenme sistemidir.

2.Almanya ile Online Diyet Nasıl Yapılır?

Almanya diyeti öncesinde doldurmuş olduğunuz bireysel değerlendirme formu, son 6 ay içerisinde yapmış olduğunuz kan testleriniz değerlendirilir. Daha sonra beslenme programınız tamamen size özel yani sizin yaşam şekliniz, beslenme alışkanlıklarınız ve ülkenizdeki yiyecek ve alternatiflere de dikkat edilerek planlanır. Programların kişiye özel olması diyet sürecinden sıkılmamanız ve sürecin başarılı bir şekilde sonlanması için oldukça önemlidir.

3.Almanya Online Diyetisyen Nasıl Çalışır?

Almanya’da yaşayıp kültür farklılığından dolayı Almanya diyetisyen meslektaşlarımla iletişime geçemiyor veya kendi beslenme alışkanlarınıza uygun bir diyet planına erişemiyor olabilirsiniz. Bu sıkıntının çözümü aslında çok basit. İster görüntülü, ister whatsapp takipli diyet süreci sayesinde hangi ülkede olduğunuzun hiçbir önemi yok. “Peki bu süreç nasıl ilerliyor?” diye merak ediyorsanız işte detaylar;

 1. Program Hazırlığı: Programa kaydınızı yaptıktan sonra ilk ve en önemli adım sizi tanımak. Bu yüzden sizin yaşam şeklinize uygun bir beslenme programı oluşturmak için gerekli olan bilgileri bizimle paylaşmanızı istiyoruz. (Beslenme değerlendirme formu, kan tahlili vb.) Başlangıç kilonuz çok önemli! Kilonuza uygun bir program hazırlıyoruz. Örneğin 70 kiloysanız, 70 kiloya uygun diyet listesi hazırlıyoruz.
 2. Haftalık Değerlendirme: Yaşam tarzınıza uygun beslenme programınızı 1 hafta boyunca uyguluyorsunuz. Ardından her hafta belli bir gün ve sabah erken saatlerde tartınızı bizimle paylaşıyorsunuz. Buna ek olarak takip sistemlerimizden biri olan kontrol listenizi de iletiyorsunuz.
 3. Yeni Liste Hazırlığı: Haftalık değerlendirmeniz ve önümüzdeki hafta için yapmış olduğunuz sosyal planlara göre beslenme programınız, yep yeni tarifler ve kürlerle kilonuza göre hazırlanmaktadır. Fit yemek online diyet programı ile her hafta farklı tariflerle programınız hazırlanmaktadır.
 4. Sonuç ve Kilo Koruma: Hafta hafta planan beslenme programları ve egzersiz önerileri sonucunda hedef kilonuza ulaştığınızda kilo koruma önerileri ve kilo koruma diyetleri ile programınızı tamamlıyorsunuz.

Uzman Türk Diyetisyen Online Diyet Hizmeti hakkında bilgi almak ve 1 aylık online diyet fiyatlarını incelemek için tıklayın.

Yurtdışı ve Almanya Online Diyet

4.Almanya Online Diyet Avantajları

Online diyet programının birçok avantajı mevcut. Bunlar;

 1. Bu diyetin avantajı tek bir telefon ya bilgisayar uzaklığında diyetisyeninizin yanınızda olmasıdır.
 2. Gün içinde diyetisyeninize öğünlerinizi atıp aklınıza takılan soruları sorma olanağınız olduğu için diyet süreciniz daha başarılı ve motivasyonlu ilerler.
 3. Buna ek olarak Almanya’da türk diyetisyenle çalışmanız yani kendi kültürünüzden olan bir beslenme uzmanıyla çalışmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlar
 4. Bu duruma ek olarak diyetinizin daha sürdürülebilir olmasını sağlayacaktır.

5.Kimler Almanya Online Diyetisyen ile Çalışabilir?

Kolay ve pratik tariflerle, yaşam tarzınıza göre hazırlanan online diyet programını;

 • Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve yaşam tarzı haline getirmek isteyenler,
 • Kültür farklılığından dolayı diyet yapmakta zorlananlar,
 • Motivasyona ve kontrol ihtiyacı olan kişiler,
 • Almanya’da zayıflama sorunu yaşayanlar,
 • Kilo almak isteyenler,
 • Aktif spor yapıp kas isteyenler,
 • Diyabet, tansiyon gibi rahatsızlıkları olup sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyen herkesin Almanya online diyetisyen desteği alması mümkündür.

6.Online Diyet Almanya Fiyatları

Online diyet satın almak istiyorsanız online diyet ücretlerinin paket süresi ve içeriğine göre değiştiğini bilmeniz gerek. Almanya en iyi online diyet programı için buraya tıklayın.

7.Online Diyet ile Zayıflayanlar

 • Elif S: ‘Almanya online diyet programı ararken karşıma Gamze Hanım çıktı. Diyet listesi o kadar kolay ve pratik ki, herkes uygular’
 • Sezgin İ: “Almanya diyet yapmak için çok zor sanırdım, Gamze hanımla arkadaşım sayesinde tanıştım, sayesinde 10 kilo verdim.”
 • Ekrem Ş:” Gamze hanımın enerjisiyle kahvaltılarımda menemen yiyerek 20 kilo verdim.”
 • Eda Y:” Daha önce Almanya türk diyetisyenlerle çalıştım ama yapamadım, Gamze hanımla ilk haftadan 4 kilo verdim. Daha vereceğimiz 12 kilomuz daha var 😊”
 • Sevgi S: ‘İlk defa online diyet deniyorum. Almaya’da yaşıyorum. Online diyet nasıl olur yeni öğrendim. Gamze hanımla 2 ayda hedef kiloma ulaştım ve kilo korumayı öğrendim, iyi ki Gamze Hanım!’

Sağlıklı Yemek Tarifleri E-KitapPratik ve Kolay Yemek Tarifleri ile Almanya Online Diyet

8. Online Diyet Almanya Hakkında Sık Sorulan Sorular

1.Almanya’da Türk Diyetisyen ile Nasıl Çalışılır?

Farklı ülkelerde yaşayanlar yaşadıkları ülkenin kültürüne, beslenmesine uyum sağlamakta zorlanır. Bu noktada kendi ülkelerinden online beslenme danışmanlığı almayı düşünür. Böylelikle sizi daha iyi anlayan bir diyetisyenle çalışmış olursunuz.  Online danışmanlık sürecinde seçeceğiniz pakete göre değişir. İster görüntülü görüşme şeklinde ister Whatsapp takipli şekilde ilerlemeniz mümkündür.  Programınızla alakalı değiştirmek istediğiniz noktalar olduğunda diyetisyeninize bir mesaj atmanız yeterlidir.

2.En İyi Online Diyetisyen Kimdir?

En iyi diyetisyen sizi bir yol arkadaşı olarak gören diyetisyendir. Sizi anlaması, dinlemesi, samimi olması bu sürecin başarılı olması konusunda oldukça önemlidir. Bunlara ek olarak diyetisyeninin uzman olması ve mesleki deneyimlerinin olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

3.Hangi Ülkelerde Yaşayanlar Online Diyet Yapabilir?

Daha iyi bir sen için hangi ülkede olduğunuz önemli değil! İster Türkçe ister, ister ingilizce diyet programlarıyla hedeflediğin kiloya ulaşman mümkün. Kendin için yeni bir adım atmaya ne dersin?

 • Yurt dışı online diyet
 • Almanya ile online diyet
 • Ek olarak Amerika ile online diyet
 • Dubai ile online diyet
 • İsviçre online diyetisyen
 • Norveç online diyet
 • Hollanda online diyetisyen
 • Fransa online diyet
 • İtalya ile online diyet
 • Ek olarak İspanya online diyetisyen
 • Kanada ile online diyet
 • Bulgaristan online diyet
 • Ek olarak İrlanda online diyetisyen
 • Avusturya ile online diyet
 • Ek olarak Avustralya online diyetisyen

Diyet SalataAlmanya Online Diyet İçin İnstagramdan Bizi Takip Edin.