Online Diyet Paketlerimiz


1 Aylık Online Beslenme Programı

400 TL

(4 Liste)
 • Sizin İhtiyaçlarınıza Yönelik Planlanmış 4 Diyet Listesi
 • Özel Tarifler
 • Yağ Yakıcı Tarifler
 • Ödem Atmanıza Yardımcı Tarifler
 • Egzersiz Önerileri
 • Bire Bir Diyetisyen Takibi
 • WhatsApp İletişimi

Bizimle İletişime Geçin

2 Aylık Online Beslenme Programı

800 TL

(8 Liste)
 • Sizin İhtiyaçlarınıza Yönelik Planlanmış 8 Diyet Listesi
 • Özel Tarifler
 • Yağ Yakıcı Tarifler
 • Ödem Atmanıza Yardımcı Tarifler
 • Egzersiz Önerileri
 • Bire Bir Diyetisyen Takibi
 • WhatsApp İletişimi
 • Kilo Koruma Önerileri

Bizimle İletişime Geçin

Online Diyet Nedir?

Online diyet, işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kendine vakit ayıramayan, diyetisyene ulaşma imkanı olmayan veya yurt dışında yaşayan herkes için bilgisayar veya telefon kadar uzaklıkta uzman bir ekip beraberinde WhatsApp iletişimi ile uygulanan beslenme programıdır.

Kimler Online Diyet Yapabilir?

Kilo Vermek İsteyen Kişiler

Tok kalarak kilo vermenin imkansız olduğunu düşünüyorsanız, bunu denemelisiniz.

Kilo Almak İsteyen Kişiler

Kilo almak vermekten çok daha zor, sizi anlıyoruz. Birlikte dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo alabiliriz.

Gebelik Döneminde Olanlar

Bedeniniz ve bebeğiniz için tüm ihtiyaçları biliyoruz.

Emziren Anneler

Beslenme ile süt miktarını ve kalitesini arttırabilmek mümkün.

Çocuğu Olan Ebeveynler

Siz ne yerseniz çocuğunuz onu yer.

Spor Yapan Kişiler

Size ve yaptığınız spora özel beslenme ile performans artışına hazır mısınız?


Online Diyet Adımları

1.ADIM: BAŞVURU VE KAYIT

Yurt içinden herhangi bir ilden veya yurt dışından instagramda DM’den veya mailden bize ulaştığınızda önce size paketlerimizin ayrıntılarından bahsediyoruz, fiyat ve içeriklerini paylaşıyoruz ardından siz de hazırsanız gün içerisinde kaydımızı yapıyoruz.

2.ADIM: BİLGİ TOPLAMA

Diyet dediğimiz hazır listelerle 1-2 haftada olacak şey değil. Önemli olan sizin yaşam tarzınıza uygun ve sizin sevdiğiniz besinlerle hazırlanıyor olması.

a)Bu yüzden kayıt sonrası size göndereceğimiz, birçok soru bulunan beslenme kayıt formunu ayrıntılı şekilde doldurmanız, sevdiğiniz-sevmediğiniz besinleri yazmanız ve bize yaşam tarzından bahsetmeniz çok önemli.

b)Hastalık veya durum değerlendirmesi de çok önemli tabi, son 6 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz bir kan testinizi de değerlendirme sürecinde çok daha verimli olacaktır.

c)Değerlendirme ve ilerleme sürecinin gözle görülür olması için programa başlamadan önce tartı ve beden fotoğrafı ile Bel-Kalça gibi ölçülerin kaydı bizim için önemli.

3.ADIM: BAŞLANGIÇ

Beslenme formunuz ve bizimle paylaştığınız yaşam tarzınıza uygun, başvurunuzdan 1-4 gün içerisinde hazırlanan beslenme programınızın içeriği yaşam tarzınıza ve iş yoğunluğunuza göre belirleniyor. Mutfakta vakit geçirmeyi seven danışanlarımız için renkli ve farklı tarifler hazırlarken yoğun çalışan danışanlarımız için 5 dakikada hazırlanacak pratik tariflerimiz yer alıyor.

Bu arada sizinle paylaştığım beslenme programında hoşunuza gitmeyen veya zorlandığınız bir nokta oldu mu, söyleyin, yazın hemen değiştirelim. Bir şeyi zorla yapmanıza gerek yok. Benim için önemli olan rahat-kolay-ulaşılabilir ve dengeli bir program uyguluyor olmanız. Listelerimiz, mutfağınınızda, dolabınızda bulunabilecek besinlerden ve bol seçenekten oluşuyor.

4.ADIM: SÜREÇ

WhatsApp üzerinden mesajlaşma şeklinde ilerlediğimiz bu paketimizde haftalık diyet programları ile ilerlerken her şey harika gidiyor ama arada takıldığınız veya zorlandığınız yerler oldu diyelim hemen bana yazın. Mesela akşama bir davetiniz var ya da misafir gelecek. Birlikte neler yiyebiliriz, seçeneklerimizi nasıl değiştirebiliriz, bunları konuşalım. Hayat bu hep evde geçmiyor değil mi?

Özellikle ilk 3 gün yediklerinizin fotoğrafını istiyorum. Bir kontrol edelim, besin tercihleri-porsiyonlar-pişirme yöntemi doğru mu? Eksiklik var mı? Varsa düzenleyelim.

5.ADIM: SONUÇ

Ektiklerimizi biçme vakti gelmiştir ve sonuç değerlendirmesi yapabiliriz. Program öncesindeki tartı ve mezura ölçümlerinizi karşılaştırıyor, öncesi-sonrası fotoğrafımızı birleştirerek sonucumuzu gözlerimizle görüyoruz. Özellikle programlarımızın yağ kaybına yönelik olacak şekilde hazırlandığını gözlemleyebilmek ve bölgesel değişimlerimizi incelemek için instagramda ‘Öncesi-Sonrası’ kısmını ziyaret edebilirsiniz.


*Programa kayıt sonrası iptal veya iade durumu bulunmamaktadır.

Online Beslenme Danışmanlığı

Zaman veya mekan farketmeden, Dünya’nın neresinde olursan ol ulaşabildiğin, haftadan haftaya değil sürekli takip edildiğin, motivasyonun geçici değil sürekli olduğu sana özel hazırlanacak online beslenme programına,

Hoşgeldin!