Diyetisyen Gamze Altınay ile Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

Dünya’nın her yerine 1 Tık uzaktayız.
Sen neredeysen, biz oradayız.Beslenme Programı

Bedenimizi ve Ruhumuzu Besliyoruz


Egzersiz Programı

Metabolizmayı Hızlandırıyoruz


Aromaterapi

Vücudu Arındırıyoruz


Beslenme Danışmanlığı Ve Hayat Kalitesi Yönetimi


En sevdiğin yemekten vazgeçme, sadece daha sağlıklı olmasını sağla.


Online Diyet


Zayıflama formülün bir tık uzağında.


Ayrıntılı Bilgi İçin


Mix Diyet


İlk seans vücut analizi yaparak diğer seanslarda online diyetle devam edebilirsiniz.


Ayrıntılı Bilgi İçin


Yüz Yüze Diyet


Her hafta vücut analizi yaparak sizi ofisimizde ağırlamak isteriz.


Ayrıntılı Bilgi İçin


Ultra Mix Diyet


Tüm seanslarda yüz yüze görüşüp beraberinde online takiple devam edebilirsiniz.


Ayrıntılı Bilgi İçin


Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın.Şenay K.
Avukat/İngiltere
5 Ayda 27 Kg (104 Kg-77 Kg)


“Diyet bir yolculuk ve bu yolculuğa yalnız çıkmak çok yorucu, sıkıcı.
Tek başınıza kilo verebilirsiniz, bende verdim ama geri aldım. Bu yolculukta siz kilo verdiğinizde sizle birlikte mutlu olan, motivasyonunuz düştüğünde sizle durup dinlenen bir yol arkadaşına ihtiyacınız var. Benim bu yazımı okuyorsanız, doğru yerdesiniz.”Melis B.
Hemşire/İstanbul
20 Günde 9 Kg (86 Kg-77 Kg)


“Kilo vermek, azim işi. Gamze hiç durmaz, hep koşar. Koşarken yolda duran insanları da kendine katar. Durmayın, onunla koşun.”Hatice A.
Hemşire/Çorlu
7 Haftada 7 Kg (77 Kg-70 Kg)


“Ne yapacağımı bilemediğim bir anda karşıma çıkan, insanı ve ruhunu doyurmasını bilen diyetisyenim Gamze ile onca mesafeye ve bu kadar kısa süreye rağmen sağlıklı bir yaşam tarzıyla 7 kg verdim.”Gamze Ş.
Sosyal Medya Uzmanı/İstanbul
1 Ayda 5 Kg (69 Kg-64 Kg)


“Benim gibi PCOS (Polikistik Over Sendromu) olsan bile sana ve senin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan beslenme programı ve beslenme stratejisi ile sıkılmana, bunalmana gerek kalmadan kilo verdiğini gördüğünde sen de benim gibi çok şaşıracaksın.”Diyetisyen Gamze Altınay Kimdir?

Diyetisyen, hemşire, sağlık koçu, profesyonel voleybolcu olarak obezite diyetisyenliği, diyabet diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, bariyatrik cerrahi ve sağlık psikolojisi üzerine aldığım sertifikalı eğitimleri, Koç Üniversite Hastanesi, Liv Hospital, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi gibi ondan fazla sağlık kurumunda edindiğim tecrübeler ile birleştirerek Online Beslenme Danışmanlık Sistemimle ihtiyacı olan herkese danışmanlık vermekteyim.

Şunu unutmayın ki, hayatta her şey mümkün! İstediğiniz bedene ulaşmak için tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.‘Tecrübelerle yirmi yılda öğreneceklerimizi, okuyarak bir yılda öğrenebiliriz.’


‘Sütümü daha verimli hale getirebilmek için ne yapmalıyım? Nasıl beslenmeliyim? Ya sütüm kesilirse?’ sorularınızın hepsine cevap bulacağınız bu blokta sizler için hazırladığım ve sütünüzü artıracak diyet listesini kaydetmeyi unutmayın.

Devamını oku

Çalışanlar için en pratik öğlen ve akşam yemeği tarifleri! 5 dakikada hazırlayabileceğiniz, düşük kalorili ve inanılmaz lezzetli olan bu tarifleri hazırlamak için mutfakta 5 dakika kalmanız yeterli. Hızlı, kolay ve aşırı pratik olan bu tarifleri hazırlayıp ısıtma derdi olmadan her yere götürebilirsiniz.

Devamını oku

Kilo vermek isteyenler, bağışıklığını güçlendirmek isteyenler burada mı? Kışın en sevdiğim yanlarından olan sımsıcak içinizi ısıtan çorbalar; kilo vermenizi, yağ yakmanızı ve hatta toksinlerden arınmanızı sağlayabilir. Nasıl mı? İçerisine eklediğimiz antioksidan besinlerle. Üstelik mide hacminizi doldurduğu için tokluk hissi sağlayacak ve gün içerisindeki besin tüketiminizi, kalori alımınızı azaltacak. Haftanın bir günü seçtiğiniz bir detoks çorbasını 3 öğün tüketip detokslayabilirsiniz!

Devamını oku

Diyet ile Birlikte Sütümü Artırmak Mümkün mü? Evet mümkün. Bu süreçte süt yapımını destekleyen, bilimsel olarak etkisi gösterilmiş besinlerden oluşan tarifler, öneriler ile birlikte hem süt miktarını hem de kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Bunları yaparken birlikte ayda 4-6 kilo verebiliriz.

Devamını oku


Son Gelişmeler Mailinizde Olsun

Blog Yazılarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?