Diyetisyen Gamze Altınay Kimdir?

Voleybolcu, hemşire, sağlık koçu, doğal ve organik yaşam aşığı bir diyetisyen olarak %100 burslu olarak okuduğum İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik ile aynı anda Hemşirelik bölümlerinden çift ana dal programı ‘Onur Öğrencisi’ olarak mezun olarak mesleğime ilk adımımı attım.

Koç Üniversite Hastanesi, Liv Hospital, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Özel San Jorj Avusturya Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversite Hastanesi başta olmak üzere ondan fazla hastane ve sağlık kuruluşunda çalışarak akademik bilgimi pratikle buluşturma imkanı buldum. Obezite diyetisyenliği, diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, bariyatrik cerrahi, sağlık psikolojisi, nefes terapisi, sağlık koçu, aromaterapi, fitoterapi eğitimi gibi birçok alanda kongre, kurs ve eğitim programına katıldım.

Şuan Acıbadem Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimime devam ederken edindiğim teorik bilgileri Bağdat Caddesi’nde yer alan ofisimde siz değerli danışanlarıma aktarmaya devam etmekteyim.

Şunu unutmayın ki, hayatta her şey mümkün! İstediğiniz bedene ulaşmak için tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.