Uzman Diyetisyen Gamze Altınay

Kurucu Diyetisyen

Diyetisyen, Hemşire, Sağlık Kurumları İşletmecisi, Aromaterapist, Profesyonel Voleybolcu, Sağlık Koçu, doğal ve organik yaşam aşığı biri olarak %100 burslu olarak okuduğum İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik ile aynı anda Hemşirelik bölümlerinden çift ana dal programı ‘Onur Öğrencisi’ olarak mezun olarak mesleğime ilk adımımı attım. Diyetisyenlikte bilimsel yolculuğuma Acıbadem Üniversitesi Yüksek Lisans Programı ile devam ederek 2020 yılında ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanı ile tüm bilgilerimi Bağdat Caddesi’ndeki ofisimde siz değerli danışanlarıma aktarmayı sürdürdüm. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumlar İşletmeciliği bölümünden mezun olup mesleki bilgilerime ek olarak ekonomi ve işletme  bilgilerime de yenilerini ekledim. Yine 2020 yılında University of Minnesota’da Aromatherapy: Clinical Use of Essential Oils programını tamamlayarak sağlığın çok önemli bir alanı olan Aromaterapiye ilk adımımı attım.

Teorik bilgilere ek olarak, Koç Üniversite Hastanesi, Liv Hospital, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Özel San Jorj Avusturya Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversite Hastanesi başta olmak üzere ondan fazla hastane ve sağlık kuruluşunda çalışarak akademik bilgimi pratikle buluşturma imkanı buldum. Obezite diyetisyenliği, diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, bariyatrik cerrahi, sağlık psikolojisi, nefes terapisi, sağlık koçu, aromaterapi, fitoterapi eğitimi gibi birçok alanda kongre, kurs ve eğitim programına katıldım.

Şunu unutmayın ki, hayatta her şey mümkün! İstediğiniz bedene ulaşmak için tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.
Diyetisyen Sevim Aytekin

Anne-Çoçuk Diyetisyeni

Merhabalar ben Diyetisyen ve Emzirme Danışmanı Sevim Aytekin. Tam burslu kazandığım Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden bölüm birinciliği ile mezun olup yine aynı üniversitede tam burslu yüksek lisans eğitimine devam etmeye hak kazandım. Eğitim hayatımı dolu dolu geçirirken bir yandan da bu alanda tecrübe kazanmaya öncelik verdim. Koç Üniversitesi Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sardunya Catering-Fox TV Projesi, Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı başta olmak üzere birçok yerde deneyim kazanma fırsatım oldu. Anne Sütü İçeriğinin Maternal Beslenme ile İlişkisi isimli bitirme projemi 5. Uluslararası Beslenme, Obezite ve Toplum Sağlığı Kongresinde hem yazılı hem de sözlü bildiri şeklinde sundum. Aynı zamanda 2017 yılından beri 7-13 yaş arası çocukların sosyal benliklerine katkıda bulunmak amacıyla SosyalBen Vakfı’nda aktif gönüllülük yapıyorum. Vakıf bünyesinde kurulan Ebrar Karakurt Voleybol Akademisi’nin gönüllü koçlarının ve öğrencilerinin diyetisyeni, birçok projenin gönüllü atölye destekçisi olarak çocuklara ve gönüllülere sağlıklı beslenme eğitimleri vermeye devam ediyorum.

Anne ve çocuk beslenmesine olan ilgim nedeniyle Sağlık Bakanlığı, Türkiye Sağlık Vakfı, Stanford Üniversitesi gibi ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından verilen eğitimlere katılıp Emzirme Danışmanı ünvanı almaya hak kazandım. Bunların yanı sıra nefes koçluğu ve stres yönetimi eğitimlerini tamamlayarak bu alanda da danışanlarıma destek olmaya devam ediyorum. Aldığım eğitimler doğrultusunda gebelik öncesi, sırası ve sonrası dönemlerde sizlere anne-çocuk diyetisyeni ve emzirme danışmanı olarak, Kasım 2020 yılından beri Gamze Altınay Beslenme Danışmanlığı Merkezi ekibinde keyifle destek veriyorum.Personal Trainer Göksel Altınay

Spor Uzmanı

Basketbol, hentbol, futbol gibi birçok spor branşıyla ilgilenmiş bir kişisel antrenör olarak Turizm Otelcilik okulundan mezun olup, aşık olduğum meslek için Ankara Üniversitesi Kişisel Antrenörlük bölümü ile sizlere en uygun spor programı hazırlamak, vücudumuzu tanımak ve daha iyi sonuçlar almak üzerine eğitim alırken, Colorado Üniversitesi Spor Bilimi  bölümüyle yapılan egzersizlerin mikro ve makro açılarından bize sağladığı faydaları ve oluşabilecek olumsuzluklar üzerine eğitimini alıp kariyerime ilk adımlarımı attım. Egzersizi fiziksel aktiviteden ayıran tüm ince noktaları yurt içi ve yurt dışı eğitimleri tamamladıktan sonra online bireysel dersler vermeye ve Uzman Diyetisyen Gamze Altınay Beslenme Danışmanlığı Merkezi’nde kişiye yönelik hazırlanan online ve bölgesel incelme paketlerinin egzersiz bölümlerini profesyonel ve ihtiyacınıza yönelik şekilde hazırlamaya başladım. Unutmayın ki başarı bizler için sadece bir kelime değildir. Önce kendimizi kaldıracağız sonra ağırlıklarımızı.

Tek hedefim eğlenceli bir şekilde istediğiniz vücuda sahip olacağınız yolda size eşlik etmek…

Hizmet Verdiğim Alanlar;

  • Zayıflama ve Kilo Kontrolü
  • Bölgesel Sıkılaşma
  • Vücut Geliştirme ve Hipertrofi
  • Kas Gücü ve Dayanıklılık
  • Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Egzersiz Planlaması
  • Yaşlılık ve Egzersiz Planlaması
  • Duruş Bozukluğu ve Egzersiz Planlaması
  • Emziren Annelere Özel Egzersiz Planlaması