fbpx

Kadıköy Diyetisyen, En İyi Diyetisyen Tavsiyesi, Diyetisyen Ücretleri

pexels-yaroslav-shuraev-8844888-1280x853.jpg

Kadıköy Diyetisyen, En İyi Diyetisyen Tavsiyesi, Diyetisyen Ücretleri

Kadıköy diyetisyen arıyorsanız en doğru yerdesiniz! Zayıflamak, kilo korumak, direnç kilosunu kırmak ya da sürdürülebilir beslenmeyi öğrenmek istiyorsanız Bağdat Caddesi’ndeki ofisimize ulaşabilirsiniz.

1.Neden Diyetisyene Gitmeliyim?

Diyetisyen başka bir  deyişle beslenme uzmanı zayıflama/kilo verme, kilo alma, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme gibi birçok alanda çalışan uzmandır. Eğer sizde bu sorun ya da durumlardan muzdaripseniz diyet yapmak için kesinlikle doğru yerdesiniz.

Peki diyetisyen neler yapar?

 • İdeal ve sağlıklı kiloya ulaşmanızı sağlar. Ayrıca zayıflama yöntemleri içinde hangisinin size uygun olduğunu belirler. Dolayısıyla bu sürecin her şeyden önce uygulanabilir olmasını sağlar.
 • Sağlıklı beslenmeyi öğretir.
 • Bir hastalığınız varsa bu durumda belirti ve bulgulara yönelik (örneğin; böbrek hastalığıi tansiyon gibi) beslenme programı planlar.
 • Yeni tariflerle beslenmenizi çeşitlendirir. Dolayısıyla diyet sürecinden sıkılmazsınız.

Sağlıklı Yemek Tarifleri E-Kitap

2.Diyetisyen Seansları Nasıl Yapılır?

İlk görüşmeye gelmeden önce sizi daha iyi tanıyabilmek için bilgi formunu doldurmanızı ve sonrasında seansınıza gelirken son 6 ay içerisinde yaptırdığınız kan tahlilinizi iletmenizi rica ediyoruz. Ondan sonraki süreçte yüz yüze programımızda her hafta, mix programımızda ise ayda 1 kez yağ, kas ve su detaylarını ölçen tartımızla vücut analizinizi yapıyoruz. Her hafta aynı şekilde hem kilo hem de hafta değerlendirmesini yapıyor ve daha sonra tamamen size özel olan diyet programınızı planlıyoruz. Buna ek olarak yepyeni tariflerle diyet sürecinizi eğlenceli hale getiriyoruz.

3.Kadıköy Diyetisyen Randevu

Bağdat caddesi diyetisyen desteği almak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken 0544 836 63 06 no’lu ofis hattımızdan asistanımıza ulaşıp randevunuzu oluşturmak. Süreç ve paketler hakkında aklınıza takılan sorular varsa daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

4.Diyetisyen ile Ne Kadar Sürede Kaç Kilo Verilir?

Kilo verme süreci kişinin metabolizmasına, yaşına, hastalık durumuna, programı tam olarak uygulama gibi birçok faktöre bağlı değişir. Bu faktörlere ek olarak kişinin fiziksel aktivite durumu da oldukça önemlidir. Sonuç olarak kilo verme birçok faktöre bağlı değişse de, 1 ayda 5-6 kg kaybetmeniz mümkündür.

5.En İyi Kadıköy Diyetisyen Tavsiye

 • Zeynep A: “Çalıştığım en samimi ve en iyi kişi Gamze hanım.”
 • Ayşegül H: “Bana motivasyonsuz tek bir hafta geçirtmeyen en iyi diyetisyen, iyi ki var o.”
 • Zeynep B: “Uzman diyetisyen” arıyorsanız size tavsiyem direk kendisine ulaşın. ”
 • Seda G: “Birçok kişi ile çalıştım ve çalıştığım en iyisi Aynanın karşısındaki ben değilim sanki.”
 • Zehra B: “En iyi İstanbul diyetisyendiye ararken karşıma çıkan Gamze Hanım’a çekinerek ulaştım ama kendisi o kadar candan ki ilk sesini duyduğum andan itibaren sanki uzun süredir tanıyormuşum gibi hissettim.”
 • Ebru H: “Bağdat Caddesi’ne oturuyorum ve çevremde iyi diyetisyen arıyordum. Bağdat Caddesi en iyi diyetisyendiye aradığımda karşıma kendisi çıktı. Çok memnun kaldım“
 • Sevde K: “ En iyi kişileregittim en popülerlerle çalıştım ama önemli olanın bu olmadığını Gamze Hanımla anladım. Bana beslenmeyi öğrettiği için çok teşekkür ederim.“
 • Ebru O: “Online diyet tavsiyesi istiyorsanız Gamze Hanımı takip edin.”
Kadıköy Diyetisyen

6.Kadıköy Diyetisyen Çalışma Saatleri

Pazar günleri dışında 09.00- 18.00 saatleri arasında Kadıköy Bağdat Caddesi’ndeki ofisimizde hizmet veriyoruz. Bağdat Caddesi Diyetisyen arayışınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Diyetisyen konumu için tıklayınız.

7.Kadıköy Diyetisyen Ücretleri- Kadıköy, Diyetisyen Fiyatları Ne Kadar?

Diyetisyen ücretleri için her şeyden önce uygulamak istediğiniz programı belirlemeniz gerekir. Online diyet, yüz yüze diyet, mix diyet ve görüntülü diyet paket fiyatları birbirinden farklıdır. Yüz yüze paket fiyatları öğrenmek için tıklayınız.

8.Diyetisyen Nerelerde Çalışabilir? Kadıköy Diyetisyen Çalışan Yerler

Hastanelerden kliniklere birçok kurumda diyetisyen çalışır (örneğin; Kadıköy Medicana diyetisyen, Kadıköy Acıbadem hastanesi diyetisyen, Suadiye diyetisyen gibi). Buna ek olarak Kadıköy Bahariye Diyetisyen, Kadıköy Moda Diyetisyen arayışındaysanız Bağdat Caddesinde yer alan ofisimizde çok yakınsınız. Dahası Fenerbahçe Diyetisyen, Göztepe Diyetisyen bölgeleri de yine ofisimize yakın olan bölgeler.  Peki Kadıköy nereye yakın derseniz Kadıköy İstanbul Anadolu yakasının merkez noktasıdır.

Key Word: Moda Diyetisyen, Fenerbahçe Diyetisyen, Suadiye Diyetisyen, Bağdat Caddesi Diyetisyen