Senin Neyin Eksik? - Diyetisyen Gamze Altınay

Oncesi-sonrasi-29.png

Senin Neyin Eksik?

 

Bu blog yazımızın konusu, büyük bir motivasyonla başlayıp, arada motivasyonları düşse bile durmadan yola devam etmiş ve kazanmış insanların hikayelerini içermektedir. Bu arada her kazanan danışanımda bir anahtar kelime gizli. Eğer o anahtar kelimeleri takip edersen senin de kazanman çok mümkün! O yüzden şimdi size soruyorum; Senin Neyin Eksik?

 

Hülya’nın Hikayesi

 

 

Bu değişim Hülya’nın Hikayesi; Amasya’dan 2 Ayda 10 kilo verdi. O kadar istikrarlı bir danışan ki kendisi, kilo ve beden değişimini tamamen hak etti. Yeri geldi direnç kilosuna geldi yeri geldi zorlandı ama hiç bırakmadan, yılmadan devam etti. Yani bu sonucu sonuna kadar gerçekten istedi ve aldı.

Evet işte ilk anahtar kelime; İSTEK.

 

 

Pelin’in Hikayesi

 

 

Canım online diyet danışanımın değişimi ile birlikte karşınızdayız! Birlikte 2 aylık musmutlu bir süreç geçirdik. Tam yaz öncesi süreçte başvurdu ve biz istediği bikinili günlere hazırlandık. Yani onun amacı yazın bikinilerini rahatça giyebilmekti. Hem diyet yaptı hem pilates. Kolay olmadı bu süreç, çok terledi, çok yoruldu. Bazen kaçamak yaptı, bazen yapamayacağım sanırım diye düşündü ama bırakmadığı için yapabildiğini gördü. Gördükçe dahasını istedi. Önce 1 ay online diyet yaparız diye başladı, değişimi gördükçe 2. ayına geçti. Kilosu ona dirense bile bir kere yaptım bir daha yaparım dedi. Sonuç; sırt incelmesinden bile anlaşılacağı üzere, mükemmeldi. O yaptı, siz niye yapamayacak mışsınız bakayım?

Gelelim ikinci anahtar kelimeye; İSTİKRAR.

 

 

Seda’nın Değişimi

 

 

Canımm Sedammm, hakkında şöylenecek tek şey olsa, üçüncü anahtar kelimeyi söylerdim; İRADE.

Gerçi canım danışanım da hem ister hem istikrar hem de irade hepsi olduğu için böyle bir değişimi yaşadık. İraden hakkında ne düşünüyorsun? Azıcıkta olsa biz bu işi hallederiz. bu arada Seda’da çok zorlandı. Bazen yoruldu dinlendi. Battı balık yan gider, demedi. İstedi çünkü istediğinde yapabileceğini biliyordu.